Piabet Para Yatırma Yöntemleri

Bütün özellikleriyle alanının en iyi kuruluşlarından biri olduğunu herkese gösteren Piabet, bundan böyle beklemediğiniz kadar avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi Türkiye’de hizmetlerine başladığı günden bugüne kadar çok fazla kişiye kazandırmıştır. Buraya kayıt olması da para yatırması da çok kolaydır. Kullanıcıları için sayısız para yatırma yöntemi sunmaktadır. Siz de bunları en iyi şekilde kullanabilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Peki ama Piabet para yatırma konusunda hangi ödeme yöntemlerini sunuyor, merak ediyor musunuz?

Piabet Ödeme Yöntemleri

Her zaman geniş ödeme yöntemlerine sahip olan Piabet, bundan sonra sadece 2 dakikada hesabınıza para yatırmanıza olanak tanıyacaktır. Öncelikli olarak söylemek gerekirse kullanıcıları için çeşitli farklıklar sunmaktadır. En başta burada havale, cep bank, Paykasa, Ecopayz, Neteller, Swift, Cashixir, TLNakit, EFT, PTT gibi ödeme yöntemleri dikkat çekmektedir. Dikkatli bakıldığı zaman çok daha fazlasına sahip olduğunu siz de görebilirsiniz. Kullanıcılarına WebMoney, PayKwik, PayzWin gibi ödeme yöntemleri de kullandırmaktadır. Artık bunlardan herhangi biriyle hesabınıza bakiye aktarabilirsiniz. Hiçbir sorun yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.

Piabet Para Yatırma Bonusları

Üyelerinin hesaplarına yapacakları ilk ödemelere 200 TL %100 hoş geldin bonusu veren, bunun yanında tüm ödemeleri için geçerli %20 300 TL hoş geldin bonusu da kullandıran Piabet, bununla da kalmıyor ve Netent 500 TL hoş geldin promosyonundan onları faydalandırıyor. Artık avantajlı olarak burayı kullanabilecek ve çok sayıda farklı bonustan yararlanarak yola devam edeceksiniz. Unutmamalısınız ki beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Örneğin buraya Astropay ile para yatırmak çok kolay olacaktır. Önce kendinize ait Astropay ön ödemeli sanal kart olmalıdır. Daha sonrasında para yatırırken onun para yatırma bölümüne gelmeli ve ödemenizi yapmalısınız. Dilerseniz canlı destek ile bağlantı kurabilir ve onlara ön ödemeli sanal kartlar ile para yatıracağınızı dile getirebilirsiniz.

Yorum yapın