Piabet Yatırım Bonusları

Yüksek oranları bulunan, kullanıcılarını önemseyen, onlar için elinden gelenin en iyisini yapan Piabet, bundan sonra sizin de para kazanmanıza yardımcı olabilir. Hizmetlerine uzun zaman önce başlamış olan bu kuruluş özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle promosyonları gerçekten baş döndürücü seviyededir. Siz de çok kısa sürede tüm bonuslarını kullanabilir ve harika gelirler elde edebilirsiniz. Peki ama Piabet yatırım bonusları nelerdir, merak ediyor musunuz? Eğer bu konu hakkında bilgi almak isterseniz yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz.

Piabet Yatırımlara Bonus Veriyor

Açacağınız Piabet hesaplarınıza yapacağınız ödemelere ciddi seviyelere kadar promosyon alabileceksiniz. Öncelikli olarak bilmelisiniz ki Piabet yatırım bonusları konusunda alanının belki de en iyilerinden biridir. Burada PayzWin ile hesabınıza yapacağınız ödemeye %20 yatırım bonusu alacaksınız. Ayrıca Ecopayz, Paykasa, Astropay, TLNakit ve Otopay ile hesabınıza yapacağınız ödemelere de %15 oranında eklemeden faydalanabileceksiniz. Bu da son derece önemli bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Piabet bununla da kalmıyor ve üyelerinin cep bank ödeme yöntemini kullanarak yapacakları ödemelere tam olarak %25 oranında promosyon sunuyor. Peki ödeme promosyonları sizce bunlarla sınırlı mı kalıyor?

Piabet Ödemelerde Devrim Yaratıyor

Kesinlikle bonuslarına belli bir sınır koymayan Piabet, yukarıda saydıklarımızdan çok daha fazlasına sahiptir. Havale ile yapacağınız ödemelerinize %10 ekleme yapmayı da ihmal etmemektedir. Artık yapacağınız havale yatırımlarınıza, yatırım tutarınızın %10’unu hediye olarak alacaksınız. Böylece bakiyeniz çok daha yüksek olacaktır. Tabii bununla da bitmiyor. Tüm yatırımlara 300 TL’ye kadar ilk üyelik bonusu ve sporlar için yapılacak ilk ödemelere %100 oranında 200 TL’ye kadar bonus vermeyi de ihmal etmiyor. Yine Netent için yapacağınız ödemelerde %50 yatırım bonusunu da almaya hak kazanacaksınız. Tüm bunlar çok büyük bir avantaj anlamına geliyor.

Yorum yapın