148Piabet Güncel Adresi Açıldı! – 148 Piabet Girişi Aktif

Ülkemizdeki en bilindik online şans oyunları platformu olan Piabet, yıllardır sunduğu kaliteli hizmet ile taktir toplamakta. Site içerisinde finansal işlemleriniz dahil yapacağınız her işlemi güvenilir ve oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kesinti yaşatmadan sizlere hizmet sunmaya çalışan Piabet sitesi son olarak BTK tarafından tekrar kapanmış olup yeni bir adres ile karşımıza çıkmaktadır. 148Piabet yeni giriş adresi sitenin güncellenen son adresi olmuştur.

Yukarıdaki link üzerinden siteye direkt olarak bağlanabilirsiniz. Sitenin yeni adresinde de mevcut olan kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak giriş sağlayabilirsiniz. Önceki site içerisinde oynamış olduğunuz oyunlardan elde etmiş olduğunuz kazancın da hesap bakiyenizde aynen korunmuş olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir giriş veya erişim problemi yaşamanız durumunda ise müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak bu sorunlarınızı çözebilirsiniz.

148Piabet Telegram Giriş

Piabet sizlere birçok farklı sosyal medya kanalı üzerinden de hizmet vermekte. Spor dünyasıyla ilgili bütün son dakika gelişmelerini Piabet Telegram sayfası üzerinden sizlerle duyuru olarak paylaşmaktadır. Piabet’i Telegram üzerinden takip ederek başka birçok avantajı da elde etmiş olursunuz.

Telegram sayfasındaki kapalı gruba istek yollayarak gruba dahil olabilirsiniz. Siz istek yolladıktan çok kısa bir süre sonra isteğiniz kabul edilerek gruba dahil edilirsiniz. Diğer bahis severlerle anlık olarak yazışarak diyalog da kurabilirsiniz. Bu fikir alış verişleri sayesinde en doğru şekilde kupon hazırlayarak kazanma şansınızı da arttırmış olursunuz.

Yorum yapın