149Piabet Son Adresi – 149 Piabet Giriş Adresi Açıldı!

Piabet sitesi yurt dışında kurulmuş daha sonra ülkemizde de hizmet vermeye başlamış bir bahis platformudur. Online şans oyunları da oynayabileceğiniz bu platformda sizleri birçok fırsat beklemektedir. Siteye üye olduğunuz anda bonus yağmurları başlamakta ve üyeliğiniz boyunca da bu devam ettirilmektedir. Şirket dönem dönem adres değişikliğine giderek sizlere kesintisiz bir hizmet sağlmaktadır. Son olarak güncellenen adresine baktığımızda 149Piabet yeni giriş adresi olarak karşımıza çıktığını görmekteyiz.

Piabet sitesi sizleri mavi ve kırmızı renk ağırlı sitesi ile karşılamakta. Alanında uzman yazılımcı ve grafik tasarımcıları ile çalışarak sizler için özel olarak geliştirdikleri sitesi ile kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Kolay menüsü ve ara yüzü sayesinde aradığınız işlemi anında bularak gerçekleştirebilirsiniz.

149Piabet Sosyal Medya Girişi

Piabet sizlere birçok farklı kanaldan hizmet sunmaya devam ediyor. Çağımızda hemen herkesin mutlaka birisinde hesabının bulunduğu sosyal medya platformlarında Piabet’in de hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplardan sizlerle birçok duyuru ve haber paylaşılmaktadır. Ayrıca site içerisinde kullanabileceğiniz hediye bonuslar da yine bu hesaplar üzerinden kullanıcılarına dağıtılmaktadır.

Firma; Twitter, Telegram, İnstagram ve Facebook’da bulunan hesapları ile üyeleriyle irtibat halindedir. Bazı durumlarda canlı destek hatlarının dolu olması halinde bu kanallar üzerinden de kendilerine ulaşıp işlem talebinde bulunabilirsiniz. ‘Piabet Official’ kullanıcı adı ile bütün kanallardan erişim sağlamanız mümkün. Şikayetlerinizi de iletebileceğiniz bu sosyal medya adresleri ile Piabet fark yaratmaya devam etmektedir.

Yorum yapın